O společnosti

Stavební mistrovství a kvalita ve všech směrech

Jsme rodinná stavební firma, která byla založena v roce 2001 a navazuje na dlouholeté zkušenosti v pozemním stavitelství. Máme 30-ti letou praxi v oboru. Provádíme dílčí a kompletní výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů na klíč. Zajistíme Vám projektovou dokumentaci, příslušné stavební povolení, výstavbu a zdárné předání díla majiteli. Dále provádíme výstavbu a rekonstrukce polyfunkčních domů, zdravotnických zařízení a kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů.

Výrobní činnost naší společnosti se specializuje na profese: zedník, obkladač, sádrokartonář, malíř, natěrač, Elektrikář, Instalatér – ústřední topení, zdravotechnické instalace, kanalizace, plyn, tepelná čerpadla, rekuperace. Dále zajišťujeme nákladní autodopravu nad 3,5t a veškeré zemní práce.
Naše společnost dosáhla mnoha velmi dobrých výsledků a v minulých letech za sebou zanechala stovky spokojených zákazníků. Z této skutečnosti naše společnost nadále čerpá a naše stávající zakázky pochází především z doporučení spokojených klientů.
Radek Strouhal

Jednatel

Proč zvolit nás

Důvod, proč si vybrat nás

Komplexní služby

Od prvního návrhu po finální realizaci, poskytujeme všechny potřebné služby

Kvalifikovaný pracovníci

Naše společnost je domovem pro špičkové řemeslníky a odborníky

Kvalitní materiál

Klademe důraz na kvalitu a dlouhodobou udržitelnost projektů

Přejít nahoru